IMG_4871 2

Cześć, nazywam się Alicja, od wielu lat zajmuję się urządzaniem i stylizacją wnętrz.  Chciałabym podzielić się z Tobą swoją pasją i umiejętnościami. Ta strona powstała po to, aby pokazać Ci, że każdy z nas może ładnie i wygodnie mieszkać— wystarczy tylko znaleźć w sobie odwagę na zmiany.

Jeśli masz ochotę na upiększenie swojego wnętrza, a nie do końca wiesz, jak się za to zabrać, służę pomocą. Doradzę, wesprę, zainspiruję lub znajdę dla Ciebie indywidualne rozwiązania tak, aby spełnić Twoje oczekiwania i marzenia. W swoich projektach wykorzystuję stare meble wyszperane na pchlich targach. Moim zdaniem nadają one wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i bywa, że są  konkurencyjne cenowo w stosunku do tych nowych, a to zawsze jest zaleta.
Wyszukiwanie pięknych, starych mebli to moja prawdziwa pasja. Lubię  też to, jak bardzo mogą się zmienić, gdy tylko poświęci się im chwilę.

Będę tutaj dla Ciebie przygotowywać różne aranżacje, które możesz zobaczyć w zakładce Nisza.

Nisza to moje miejsce na ziemi— pracownia, w której daję upust swojej wyobraźni. Organizuję tam warsztaty, bawię się fotografią, odnawiam meble i spotykam się z przyjaciółmi.

Z kolei Projekt Ali to kontynuacja bloga, od którego wszystko się zaczęło. Pokazuję w nim nasze mieszkanie i to, jak tworzę swój dom, w którym atmosfera i styl życia liczą się tak samo, jak wystrój. Tam także możesz poznać moją rodzinę- Piotra i nasze dzieci, Kalinkę i Jankę.

Oprócz tego pokażę Ci fascynujący świat twórczych ludzi, z którymi współpracuję. Większość z nich to wspaniali artyści i rzemieślnicy, których naprawdę warto poznać.

Bardzo cieszę się, że tutaj jesteś.

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa. Jeśli chcesz je wykorzystać napisz do mnie.