Mikołajkowy Wieczór w Niszy

 

***

 

 

Moi kochani!

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na Wieczór Mikołajkowy w Niszy!
Będzie to niezwykłe wydarzenie z trzech powodów.

Po pierwsze tym wieczorem oficjalnie otworzę swoją pracownię, w której będę tworzyć dodatki do wnętrz, wymyślać i fotografować aranżacje, zarówno te na zlecenia, jak i własne. Będą tam odbywały się najrozmaitsze spotkania i warsztaty oraz sesje fotograficzne.
Ci, którzy mnie bacznie obserwują wiedzą, jak długo czekałam na ten moment i jak dużo pracy włożyłam w powstanie pracowni. Remont, który nie chciał się skończyć, naprawa murów i przystosowanie sutereny na wizyty gości to było prawdziwe wyzwanie!

Po drugie pierwszymi gośćmi, których zaprosiłam do Niszy będą artyści malarze— Mariola i Grzegorz Ptakowie, których prace podziwiam już od wielu lat i którzy mają niesamowitą umiejętność przenoszenia w świat baśni za jednym pstryknięciem palców.

Po trzecie będzie to czas przed Bożym Narodzeniem. Najbardziej wyjątkowy czas w roku. Magiczny, ciepły, bezpieczny i baśniowy. To, co kocham najbardziej spotka się w Niszy jednego wieczoru…

 

Od 6-8 grudnia w Niszy odbędzie się wystawa obrazów państwa Ptaków w aranżacjach, połączona ze sprzedażą. Chciałabym, żebyście oglądając te obrazy widzieli je w kontekście, mieli szansę zobaczyć, jak mogą one wyglądać we wnętrzach, jaki można nadać im kontekst i jak zbudować im otocznie. Będzie to wyjątkowa wystawa, ponieważ będzie nawiązywać do magii Świąt Bożego Narodzenia, będzie otulać ciepłem w zimowy wieczór i przygotowywać Was na ten najprzyjemniejszy moment w roku.

Ciepła herbata, pierniki i grzaniec, do tego  piękna muzyka i wyjątkowa atmosfera. Wszystko po to, żebyście mogli odpocząć, zwolnić, rozmarzyć się i przypomnieć sobie, co w życiu jest najważniejsze. Chciałabym, żebyśmy wspólnie spędzili ten wieczór, mieli możliwość porozmawiać o planach i marzeniach na bliską i daleką przyszłość, żebyśmy wymienili się spostrzeżeniami i czytanymi książkami. Chciałabym żebyście się nie spieszyli. Niech ten wieczór będzie czasem na spotkanie z przyjaciółmi.

Wystawa będzie połączona ze sprzedażą, a to oznacza, że jeśli spodoba się Wam jakiś obraz będziecie mogli wrócić z nim do domu lub zakupić go w prezencie pod choinkę dla kogoś bliskiego. Wiem, że wielu z was jest już zdecydowanych na zakup i macie już swoje faworyty. :))
Tematyka obrazów będzie szeroka- będą obrazy zimowe, leśne, będą baletnice i baśnie.
Formaty obrazów 45 x 55 i 40 x 50 ceny od 600- 750 zł.

Mikołajkowy Wieczór w Niszy zaczniemy w piątek 6 grudnia 2019 o godzinie 15.00 Będziecie mogli wpaść po pracy lub zupełnie ekstra odwiedzić nas przy ul. Sienkiewicza 10/8. W piątek będziemy do godziny 21.00
Natomiast  wszystkich tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas w piątek zapraszamy w sobotę i niedzielę od 12.00 do 20.00.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapraszamy absolutnie wszystkich- małych i dużych, tych, którzy są zdecydowani na zakup obrazu i tych, którzy chcą je tylko obejrzeć. Tych, którzy przyjdą tylko na herbatę i rozmowę i tych, którzy przyjdą do nas pomilczeć i posłuchać muzyki.

Myślę, że ucieszy was dodatkowo fakt, że tego wieczoru będą dostępne w Niszy również prace pani Marii Malcharek. Z pewnością znacie jej Lalki Petronelki z moich aranżacji, ale jeśli jednak wam umknęły to odsyłam was na jej profil na fb o tutaj.

Oczywiście o przygotowaniach i spotkaniu będę was na bieżąco informować na moim profilu na instagramie.

A teraz zostawiam was z obrazami, które będą dostępne w Niszy. Miłego oglądania!

 

Alicja

 

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *