Tuż za rogiem, czyli jak kupić świetne mieszkanie w okolicy, która była gwiazdą filmową

 

 

 

***

 

 

 

Dzień dobry kochani!

Dzisiaj mam dla Was mega super wiadomość, którą już od dłuższego czasu chciałam się z Wami podzielić.
Jak wiecie moja miłość do Cieszyna jest ślepa i bezwarunkowa. Kocham to miejsce, świetnie się tutaj czuję i mam tu wszystko, czego potrzebuję do życia. Jestem przekonana, że znajdzie się tutaj kilka osób, które podzielają mój zachwyt. Między innymi dla tych osób mam dzisiaj świetną ofertę.

Do sprzedaży w Cieszynie jest piękne mieszkanie w starej kamienicy.

Mieszkanie jest duże (ok.115 metrów) i przestronne. Znajduje się, moim zdaniem, w najlepszej okolicy w Cieszynie- niedaleko parku kasztanowego i Lasku Miejskiego. W pobliżu są przedszkola, kilka renomowanych szkół i piękny, stary kościół ewangelicki.

Jeśli ktoś z Was oglądał „Wszystkie kobiety Mateusza” w reż. A. Więcka to wie jak tu ładnie, bo niektóre sceny były kręcone właśnie w tej okolicy. 🙂

Dzisiaj mieszka tam wspaniała rodzina- mama, tata, trójka świetnych dzieciaków i Goro, który pozwolił nawet zrobić sobie zdjęcie 🙂 Jest im tutaj cudownie, ale potrzebują czegoś większego i szukają kogoś na swoje miejsce. Kogoś, kto będzie kochał ten dom tak mocno jak oni, kto się nim zaopiekuje i rozumie, że mieszkanie w kamienicy to naprawdę coś 🙂

Mieszkanie jest po remoncie, ma wymienione wszystkie instalacje. No i ma świetne rozmieszczenie. Ogromny przedpokój prowadzi do łazienki, kuchni z balkonem i dwóch pokoi, dalej znajduje się salon i pokoje dzieci. W sumie są cztery pokoje, kuchnia, łazienka i dwa przedpokoje- duży i mały. Układ mieszkania daje możliwość zmian, gdyby ktoś miał ochotę na inne jego urządzenie.

Stałam się ambasadorką tego mieszkania, bo wydaje mi się, że jest godne uwagi, a z pewnością znajdzie się tutaj ktoś, kto właśnie mieszkania poszukuje.

Co najbardziej mnie w nim urzeka?

Ogromne drewniane drzwi, z pięknymi obudowami, to, że z kuchni można wyjść na balkon, wspaniała przestrzeń i… okolica. Spokojna i zielona.

Do tego po sąsiedzku ze mną, ot, zaraz za rogiem :).

Do kamienicy prowadzi stara, brukowana droga, którą sama przemierzam kilka razy dziennie. Niedaleko znajduje się przepiękna willa z magnoliami- najbardziej znane miejsce cieszyńskich spacerowiczów i biegaczy 🙂 Wszędzie blisko, a jednocześnie daleko od miejskiego gwaru.

Jeśli ktoś z Was jest właśnie na etapie szukania swojego miejsca na ziemi, to możliwe, że właśnie znalazł.

Ja chętnie w tym pomogę. Piszcie tutaj — alicjaurbanska.nisza@gmail.com lub dzwońcie 517 238 359.

Udzielę Wam wszystkich informacji i skieruję do właścicieli.

Nie zastanawiajcie się długo… bo to łasy kąsek.

Ściskam Was bardzo, bardzo mocno i będę śledzić losy tego mieszkania z zapartym tchem!

 

Alicja

 

 

 

Goro 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *